11. kolo FK Znojmo dorost - TJ Čechie Zastávka 10:0 (5:0)

Góly: 2. Horecký Tomáš, 6. Tejkal Ivo, 17. Kaláb Jakub, 26. Tejkal Ivo, 41. Tejkal Ivo, 47. Tejkal Ivo, 59. Tejkal Ivo, 67. Tejkal Ivo, 81. Rytíř Ondřej, 83. Tejkal Ivo
Sestava:
Vítek Rybníček [K], Záhora Radek, Rytíř Ondřej, Procházka Marek, Svoboda Petr, Horecký Tomáš, Sýkora Matyáš, Kaláb Jakub, Matoušek Martin, Tejkal Ivo, Koukal Miroslav
Střídání:
Buchtela David, Vystrčil Jan, Wrana Daniel
Foto ze zápasu zde

Hodnocení utkání:
Další zápas se soupeřem, se kterým jsme se ještě nepotkali a který už potrápil několik soupeřů.
Nejlepší lék na obavy je úvodní gól a ten střílí již v druhé minutě Tom, v 6min. Ivo a v 17. minutě Kali.
A takto to pokračuje dál už v 81. minutě přerušuje gólovou šňůru Tejkiho Ondra, ale poslední slovo má zase Ivo.
Tím že se nám podařilo v první polovině zápas rozhodnout, mohli jsme do druhé půle prostřídat a poslat kluky z lavičky do hry.
A všichni se předvedli kvalitními výkony, které navíc ozdobili brankovými asistencemi, a nechybělo mnoho a mohli i vstřelit branky.
Ovšem obraz hry se vůbec nezměnil. Střelecky se dařilo Tejkimu, který se dotáhnul, na nejlepšího střelce soutěže.
Děkujeme i klukům z Čechie, sice mladý tým, nováček soutěže, ale hráli a snažili se až dokonce.

Trenéři: Svoboda Petr, Hynek Rytíř

Hodnocení trenéra:
Zbytečné obavy a dobrý výkon včetně širšího kádru. I přesto že jsme po půli jasně vedli, viděli jsme, jak kluci i v druhé půli hráli s chutí a velkou energií.
Teď si jenom přejme ať nám dobrá nálada a sportovní forma vydrží i v posledních zápasem podzimu. V sobotu v 13.15 hrajeme v Pohořelicích.

Obrovský dík patří Marovi Procházkovi a Víťovi Rybníčkovi, kteří podpořili hezkou akcí svého kamaráda Martina Veselého, který  s námi nemůže teď být, z důvodu zranění.
Držíme pěsti Marťas, brzo se uzdrav ať tu můžeš být s námi co nejdříve !!!

vypracoval:
Svoboda Petr