Dohrávka 3. kolo TJ Tatran Starý Lískovec - FK Znojmo dorost 1:9 (0:4)

Góly: Tejkal 3x, Rytíř 3x, Kaláb 2x, Dyml

Sestava a hodnocení zápasu                      Foto ze zápasu zde

Rybníček - Sýkora, Procházka, Košíček, Koukal - Dyml, Lichevník [K], Záhora, Kaláb - Tejkal, Rytíř

Střídání: Klimentík, Matoušek, Wrana, Kaidl

V týdnu na svátek Svatého Václava jsme dohrávali odložené kolo z důvodu špatného podmáčeného terénu z 20. srpna. Soupeřem nám byl brněnský Starý Lískovec, který se nachází na chvostu tabulky. Mnohokrát však tyto týmy dlouho zlobí, no dnes to neplatilo hned ve 2 a 3. minutě se trefil Tejky a když v 28. minutě přidal třetí v podobě hattricku bylo rozhodnuto. Postupně se přidali další střelci a zápas dostal nádech tréninkového báčka. Mohli jsme si vyzkoušet nějaké další alternativy. Bylo však těžké udržet zápasovou morálku v podobě každý chtěl dát gól a chvílemi vázla potřebná kombinace nutno dodat že terén měl do ideálu také daleko. Nakonec každý hráč přispěl ať už gólem, nahrávkou nebo jen dobrým obranným zákrokem a tak se skóre zastavilo na čísle 9, no nabito jsme měli na dvacet.

Trenéři: Rytíř, Svoboda