8.kolo Krajské přípravky starší

Dne 30.4.2016 zajížděli hráči starší krajské přípravky do Líšně.Tady nás čekali zápasy proti týmům Břeclavi a Líšně.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Kulík,Rybníček,Veselý,Balada,Kopr,Šimek,Schwarz,Tejkal,Hrobár,Duhajská,Zálešák.

FK ZNOJMO  -  BŘECLAV  10:4 ( 5:1)

Góly:  Veselý 4, Kopr ,Duhajská,Hrobár,Tejkal,Schwarz,Balada.

V prvním zápase nás čekal tým z Břeclavi.Už od začátku se hrál krásný fotbal,plný skvělých gólových  šancí zakončených krásnými góly.Naše hra byla více aktivní ,šli jsme do soubojů o míč a tak jsme soupeře přehrávali a tlačily na jejich polovinu.Všichni si zaslouží pochvalu za skvěle odvedený výkon.

FK ZNOJMO - LÍŠEŇ   8 : 2 ( 3:2)

Góly: Veselý 4 ,Kopr 2,Balada,Tejkal.

Ve druhém zápase jsme měli podstatně aktivnější soupeře než v prvním zápase.Naše hra se od začátku vyvíjela v náš prospěch.I když nás soupeř v prvním poločase dotáhl na 3:2.Ve druhé polovině jsme ale začali na hřišti vládnout my,soupeře jsme přehrávali svými útočnými rozehrávkami .Skvěle jsme zakončovali a zaslouženě také vyhráli.

Dnes se střelecky vedlo Martinovi Veselému který ve dvou zápasech dal   celkem 8 gólů.Všichni hráči dnes plnily své pozice a ukázali že jsou skvělý tým.Všechny chválíme.Rodičům děkujeme za podporu a fandění.

Trenér Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.