9.Kolo Krajské přípravky starší a mladší

Dne 14.5.2016 se uskutečnilo další kolo krajských přípravek.Hrálo se na hřišti v Pohořelicích.Tentokrát se náš tým FK ZNOJMO utkal s tými Pohořelic a Kohoutovic.

Sestava,výsledky a hodnocení

Rybníček Vít,Veselý Martin,Kopr Tomáš,Balada David,Zálešák Erik,Bernát Matyáš,Schwarz Lukáš,Lichevník Tadeáš,Dvořák Martin,Procházka Marek,Mareček Jan.

FK ZNOJMO - POHOŘELICE 9 : 1 ( 5:0)

Góly:  Balada 2,Kopr 3,Schwarz ,Veselý, Bernát 2

První zápas se hráčům velice vydařil.Naše hra byla více aktivní,nepouštěli jsme soupeře do naší poloviny.Byli vidět krásné kombinační akce zakončené góly.Tento zápas jsme zvládli na jedničku.Střelecky se dařilo Tomášovi Koprovi.

FK ZNOJMO : KOHOUTOVICE 7 : 1 (2:1)

Góly: Kopr 2,Veselý,Balada2,Mareček,Bernát

Ve druhé zápase jsme proti sobě měli silnějšího soupeře něž v prvním zápase.V začátku byli síly vyrovnané.Naši hráči ale více bojovali v osobních soubojích,vyhrávali je .Opět vytvářeli krásné akce a stříleli přesněji na bránu než jejich soupeř.Druhý poločas byl více aktivnější a pro náš tým úspěšnější.Střelecky se prosadila hlavně naše první pětka  Veselý,Balada,Kopr,Bernát,Zálešák.

I tento zápas jsme zaslouženě vyhráli.

Dnešní dva zápasy hráči zvládli skvěle a zaslouží si velikou pochvalu.

Trenéři Michal Sobota,Pavel Kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajská mladší přípravka Pohořelice

sestava: Lukáš Polášek, Lukáš Kaidl, Petr NGuyen, Filip Prycl, Ondra Herman, Kuba Sviřák, Vojta Vizingr, Marek Brzobohatý, Tom Horecký

FK Znojmo - Pohořelice  16:2 góly: Sviřák 8, Prycl 3, Vizingr, NGuyen, Brzobohatý 2, Kaidl
FK Znojmo - Kohoutovice 4:7 góly: Sviřák 2, Vizingr, Herman

Dnes kluci odehráli pěkné zápasy. První zápas měli plně pod kontrolou a i výsledek je jednoznačný. Od začátku soupeře přehrávali a skóre během zápasu narůstalo. Ve druhém zápase jsme narazili na fyzicky zdatnější tým, který nás silově trápil a nakonec porazil. V obou zápasech kluci předvedli skvělou hru.

Trenéři: Kaidl Luboš, Prycl Martin