7.kolo FC Soběšice - FK Znojmo starší žáci  0 : 1 (0:0)

7.kolo FC Soběšice - FK Znojmo starší žáci 0 : 1 (0:0)

Gól: Plaček

V sobotu 17. 9. 2022 pokračovala 7. kolem krajská soutěž starších žáků. Tentokrát jsme se na umělé trávě v Brně - Řečkovicích utkali s týmem Soběšic.

Ludvík - Sekula, Brázda, Rolník, Mrázek, Skopal, Varga, Beno, Nguyen Tomáš, Brzobohatý, Lelovský, Vyorálek, Plaček, Matoušek, Kubále.

Začátek utkání byl opatrný. Byli jsme více na míči, ale soupeř se snažil hrozit rychlým přechodem, který jsme ale úspěšně zastavovali. Smolná situace nastala v 15. minutě, kdy po nedovoleném zákroku domácího hráče na Kubu Rolníka bohužel došlo ke zranění, kdy musela být přivolána RZS. V první půli se již nic významného nestalo. Druhá půle probíhala podobně. Snažili jsme se tlačit do zakončení, ale to se nám nedařilo. Finální nahrávka nám stále dělá problémy. 5 minut před konce soupeř zahrozil a Maty v bráně konečky prstů vytáhl míč na roh. Z následného protiútoku jsme se k rohovému kopu dostali my a v prostoru před bránou se nejlépe zorientoval Lukáš Plaček a vsítil vítězný gól.

P.S. - Všichni Kubovi přejeme brzké uzdravení a aby se co nejdříve připojil k týmu. DRŽ SE !!!

Leoš Ludvík