5.kolo FK Znojmo - FK Drnovice 3 : 2 (1:2)

Góly: Mrázek, Beno, Varga

V rámci 5. kola krajské soutěže starších žáků jsme se na domácím hřišti utkali s týmem FK Drnovice

Sestava: a hodnocení utkání

Ludvík - Pilinszki M, Pilinszki P, Sekula, Brázda, Rolník, Mrázek, Skopal, Varga, Beno, Brzobohatý, Nguyen Kelly, Lelovský, Vyorálek, Plaček.

Dnes jsme proti tabulkově stejně postavenému soupeři chtěli uspět. Začátek zápasu a vlastně celý první poločas tomu ale vůbec nenasvědčoval.
Po úvodní brance soupeře jsme dokázali v 33. minutě vyrovnat, ale ihned v minutě následující si hosté své vedení vzali zpět. A tak skončil i první poločas. V kabině jsem musel po delší době zvýšit hlas, neboť náš výkon do poločasu byl otřesný. Nebyli jsme schopni podržet míč a v pohybu jsme stále zaostávali. Nutno říct, že druhá půle byla diametrálně rozlišná. Téměř celý poločas jsme hráli na půlce soupeře a vytvořili si spoustu šancí, ať už po rohových kopech nebo po průnicích krajních záložníků. Jenom ta koncovka vázla. Nakonec se nám ale dvěma góly podařilo skóre zápasu, za druhou půli zaslouženě, otočit.

Leoš Ludvík