FK Znojmo - AFK Tišnov 3 : 3 (2:0)

Góly: Beno 2, Lelovský.

V sobotu 20. 8. 2022 zahájili starší žáci na domácím hřišti novou sezónu krajské soutěže proti AFT Tišnov.
Do mužstva před sezónou přišlo několik nových hráčů a zároveň si musíme nově zvykat na hru na celé hřiště.

Ludvík - Lelovský, Pilinszki M, Pilinszki P, Sekula, Rolník, Beno, Brázda, Skopal, Shehata, Brzobohatý, Vyorálek, Kelly, Goldman, Plaček, Kubále.

Úvod zápasu se nám vyvedl a již v 8. minutě jsme vedli 1:0. První poločas patřil nám a soupeře jsme k ničemu významnému nepouštěli. Do konce poločasu jsme ještě "chytrým" gólem Benyho zvýšili skóre. O poločasu jsme byli nuceni pro zranění střídat brankáře. Do druhé půle jsme nastoupili ještě lépe a po rohu jsme odskočili již na rozdíl tří branek. Ale pak bohužel nastal zlom a o dvě minuty později soupeř vsítil branku a my jsme najednou opustili hřiště a přestali nepochopitelně hrát, čehož soupeř využil a v rozmezí deseti minut vyrovnal. Byla to obrovská křeč a kdyby se hrálo snad ještě pár minut, tak bychom byli schopni prohrát. Nicméně za první půli chválím všechny, ale bohužel za druhou zase nikoho. Bylo to první mistrovské utkání, kluci se sehrávají a snad se nám toto "prázdno", které jsme předvedli ve druhém poločase, již nestane.