4.kolo Krajských přípravek

V sobotu 13.10 proběhlo 4. kolo krajské soutěže přípravek. Tentokrát jsme zajížděli do Brna, kde jsme se na hřišti CAFC Židenice utkali postupně s týmy Svratka Brno a Zbrojovka Brno.

Sestava a výsledky

Starší přípravka

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Marečková Denisa, Kabourek David, Vašíček Nicolas, Varga Patrik, Pilinszki Matěj, Vyroubal Adam, Železný David, Zámostný Ondřej, Veselá Jana, Železná Natálie.

Výsledky starší přípravky

FK ZNOJMO - Svratka Brno 10:3   Góly: Vašíček 5, Varga 2, Vyroubal, Železný, Zámostný

FK ZNOJMO - Zbrojovka Brno 1:19   Góly: Železná

Dnešní dva zápasy byly jako noc a den. Nutno podotknout, že se hrálo na opravdu nekvalitním trávníku, ale ten byl pro oba soupeře stejný. Narazili jsme na dva velmi těžké soupeře. V podzimní části na snad doposud nejtěžší. První zápas byl z obou stran vyrovnaný, ale mi jsme dokázali proměnit téměř všechny šance které jsme si vytvořily, což nebývalo v minulých utkáních zvykem. Zato druhý zápas vypadal jako hra kočky s myší. Takový příděl nečekal nikdo. Byli jsme všude né o jeden, ale o čtyři kroky později. Nedokázali jsme zachytit jednoduché přechody soupeře na naši polovinu a chvílemi to vypadalo, že je nás na hřišti alespoň o dva méně, ale bohužel nebylo, to jen soupeř se výborně pohyboval a doplňoval. Nicméně byla to naše první letošní porážka v krajské soutěži a i když to byla velká facka, tak i z takovéto porážky si dokážeme vzít něco pozitivního. My trenéři jsme také mohli shlédnout jak se za takto nepříznivého stavu naši hráči chovají na hřišti.

Trenéři Leoš Ludvík, Petr Železný

Sestava mladší přípravky

Adam Sekula, Brzobohatý Oliver, Kubále Daniel, Kaidl Tobik, Vyorálek Robin, Střecha Tomáš, Podzemský Samuel, Dan Ngyen, Varga Matyáš,

Výsledky mladší přípravky