2.Kolo OP St. přípravek- FK ZNOJMO DÍVKY

V neděli 15.4.2018 se konalo další kolo okresního přeboru starších přípravek.Tým dívek se tentokrát utkal na hřišti v Dobšicích s týmy Hrádek A a Tasovice.

Výsledy a hodnocení

FK Znojmo Dívky - Hrádek A  1:8 (1:5)   Gól:Veselá Jana

První zápas jsme zahájily asi v 5 minutě gólem my v podání Janči Veselé,kdy se krásně uvolnila ze sevření obrany Hrádku a samostatným únikem překonala jejich brankáře.Hra byla ze začátku dost vyrovnaná ale nakonec přeci jen kluci byli silnější v soubojích a přesně zakončovali. My jsme se sice do šancí také dostávaly ale v zakončení jsme byli neúspěšní.Nakonec nás po velkém boji kluci porazili.

FK Znojmo Dívky - TASOVICE  2:15 (0:9)    Góly: Sáblíková 2

Druhý zápas jsme nastoupily proti silnějšímu soupeři z Tasovic.Kluci byli výborně sehraní a nepustilI nás na svoji polovinu.V naší obraně jsme často chybovaly a nedostupovaly hráče jak bychom měli.V druhé polovině se přeci jen dvakrát krásně prosadila Barča Sáblíková.

Dnes musíme vyzvednou hru Barbory Sáblíkové, která odehrála vynikající zápasy ve středu hřiště a Jany Veselé v útoku.Naopak některé hráčky dnes neměli svůj den. Dnes pro nás bylo těžké měřit síly s těmito soupeři ,byli dnes lepšími týmy.

Na trénincích musíme ještě zapracovat na technice a osobních soubojích a připravit se do dalšího kola.

Rodičům děkujeme za podporu a fandění !!!!

Trenéři: Veselá, Kučma a Železný.