17. kolo Sokol Hrádek - FK Znojmo B 1:3 (0:0)

Goly: Németh 2, Černý.

Svoboda J. - Salava, Paseka, Bálka, Vecheta - Rolník, Blažíček, Németh, Pěnkava - Kubale, Vašíček.

Náhradníci: Černý, Tejkal, Ondra M. Koňařík, Kalina.

V dnešním zápase nastoupili v základní sestavě pouze tři hráči, kteří hráli  i minule v Krumlově. Jelikož naše áčko hrálo už v sobotu využili jsme možnosti a nominovali několik hráčů z kádru A mužstva. Do branky se místo nemocného Vaňka postavil Jeňa Svoboda (obránce z céčka). Domácí nás v prvních 20. minutách zatlačili a před naší brankou bylo opravdu horko. A byl to právě Jeňa, který nás svými zákroky podržel a nastartoval nás tak k cestě za třemi body. Do poločasu jsme sice branku nevstřelili, ale hru jsme vyrovnali a vytvořili  si i šance. Tu největší neproměnil ani nadvakrát Bláža. Poločas 0:0.

Do druhé půlky jsme nastoupili s taktikou neinkasovat a čekat na svou chvíli. Ta přišla brzy. Ve 49. min. Nemo technickou střelou z vápna nedal golmanovi Hrádku šanci. V 71. min. bylo ještě veseleji. Centr Vašouna uklidil Nemo hlavou. 0:2.  V 82. pak Nemo přihrávkou mezi beky vyzval Černocha ke skórování a ten šajtlí obstřelil domácího brankáře. Domácí pak v závěru snížili na konečných 1:3.

Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří dnes nastoupili. I když jsme nehráli bezchybně naše bojovnost,vůle po vítězství a produktivní koncovka nám  přinesli tak dlouho očekávané vítězství. Naposledy jsme vyhráli 5. září doma s Rakšicemi 3:2.

Výhru z venku bude potřeba potvrdit doma  s Jaroslavicemi.