10.kolo FK Znojmo B – Prosiměřice  4 : 4  ( 1 : 3 )

Gól-  Németh, Balík, Koňařík, Rolník,

Vaněk-Železný M.ml., Fryš, Vecheta, Lehocký, Rolník, Blažíček, Dufek, Németh, Balík, Kolařík

Náhradníci: Havliš, Koňařík, Ondra, Morkus, Železný M.

Řekli po utkání trenéři: Kalina, Kubále

Na začátku utkání jsme měli několik dobrých příležitostí otevřít skóre ale své šance jsme nevyužili. Hosté se postupně dostávali do hry a začali nás přehrávat. Nabídnuté šance proměnili a dostali se do vedení 2:0. V prvním poločase jsme dokázali ještě snížit na 1:2 zásluhou branky Petra Németha. Hosté ještě do poločasu navýšili své vedení na 3:1. V druhém poločase kdyby hosté proměnili své šance tak zápas by skončil debaklem pro naše mužstvo. Několikrát nás podržel náš mladý brankář Domča Vaněk a to rozhodlo, že máme z toho zápasu aspoň bod. Náš gól na 2:3 vstřelil hlavou Mára Balík. Po naší hrubé chybě ve středu hřiště hosté dali gól a vedli 4:2. Ke konci zápasu třetí branku našeho týmu dal Dominik Koňařík, když byl na hřišti pouze minutu po svém vystřídání. Na konečných 4:4 skoroval v 90 min. náš kapitán a nejzkušenější hráč našeho týmu Petr Rolník, když jeho výstavní střela zapadla do šibenice.

S bodem jsme spokojeni a teď je potřeba navázat a udělat dobrý výsledek v Horních Kounicích, kam naše mužstvo zajíždí v sobotu.