Napsali na stránkách soupeře

Vaňek- Salava, Fryš, Slabý, Ondra- Kafka Jan, Beno, Neumann, Lehocký- Ostrý Miroslav, Németh.

Náhradníci: Kubále, Balík, Mossmer Jan, Koňařík.

Trenéři: Železný Milan, Kalina Lukáš

Dnešní vítězná sestava byla složena z hráčů áčka, béčka, céčka a dorostu. V 8. minutě se prosadil hlavou Martin Fryš. Dvě golovky spálil Németh. V 59. minutě vyrovnal technickou střelou z vápna domácí Lysák. Božice byly nebezpečné hlavně ze standardních situací. Střídající Mara Balík první samostatný nájezd neproměnil, podruhé už byl neomylný. Obešel domácího brankáře a poslal míč do prázdné branky. 1:2. Tento moment domácí zlomil a tak další náhradník Koňařík v 89. minutě technickou střelou k tyči uzavřel skóre zápasu na 1:3. Dnes je potřeba vyzdvihnout výkon dvou hráčů. Mira Ostrý ve svých 40. letech válel jako zamlada. Patnáctiletý Kuba Beno podal nebojácný výkon a jeho technické finesy byly ozdobou utkání.

Poděkování patří božickým funkcionářům, kteří nám odsouhlasili změnu termínu utkání přestože se hrálo v Božicích. Je to gesto téměř nevídané. Klobouk dolů. DĚKUJEME.