9. kolo Litobratřice – FK Znojmo B 0:3 (0:1)

Góly – Černý 2x, Kubále,

Kotáb T. - Cileček M. Blažiček J. Adámek M. Németh P. Černý D. Poláček O. Kafka J. Kubále D.Paseka J. Bálka M.

Náhradníci: Obůrka L. Čech M. Pěnkava T.Mossmer M. Benda L.

Řekli po utkání: Kalina L. - Lattner Jan

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajeli na hřiště Litobratřic tento celek se pohybuje ve spodní části tabulky. K utkání jsme odjeli s velmi zkušenou sestavou a silnou lavičkou. Začátek se nám až tak nepovedl prvních deset minut jsme se hledali ale postupem času jsme se dostali do hry a bylo nás plné hřiště. Byla vidět dobrá hra kombinovali jsme měli jsme rychlé přechody do útoku a kvalitně jsme bránili. Jediná věc která nás trápila a trápí je proměňování vyložených šancí. Dočkali jsme se první branky ve 34.min kdy Petr Németh šel nebojácně do souboje ve velkém vápně a byl faulován a my kopali pokutový kop, který proměnil s klidem Dan Kubále. A tento stav vydržel do konce prvního poločasu. Do druhé půle jsme šli ve stejném složení, ale jak je u nás zvykem úvod se nám nedavydařil a tak v desáté minutě došlo k prvnímu střídání a bylo hned znát, udrželi jsme míč a hráli svoji hru. Tento tah se navíc vyplatil v 55.minutě kdy po krásné kombinaci vstřelil druhou branku Dan Černý. Od této chvíle jsme byli lepším týmem a předváděli pěkný fotbal. Po této brance jsme poslali na hřiště všechny náhradníky. Ti se vůbec neztratili ba naopak mile překvapili svou hrou. Pojistku dal v 70.minutě náš dnešní střelec Černoch,který dal svoji druhou branku v zápase.

Co říct k utkání obrana fungovala na výbornou od Dana Kubáleho - Ondry Poláčka - Honzy Paseky, záloha bojovala měla pohyb, podržela míč a v útoku se uvedl Dan Černý. I náš druhý útočník Petr Németh hrál velmi dobře, ale momentálně nemá v sobě patřičný klid aby tyto šance jak se říká tutovky proměnoval. Celkový dojem - byl to kolektivní výkon, který ocenil i náš prezident p. Berka. Konečně jsme bodovali i ve venkovním utkání což je super pro další zápasy. Byl to výborný výkon. Jen tak dál a musíme si to teď odnést do domácího zápasu.

Děkujeme celému mužstvu.