18. kolo FK Znojmo A – Újezd u Brna 2:3 (2:2)

Sestava a hodnocení

Polepil - Dufek, Železný P.,Krontorád Marek, Slabý, Fryš, Procházka, Németh, Havliš, Vašíček, Balík

Náhradníci: Lehocký, Blažíček, Pěnkava, Beno, Benda

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Kalina

Utkání jsme začali dobře. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a dostali jsme se do dvougolového vedení. První gol vstřelil náš kapitán Martin Procházka střelou z 20 m. Druhý gól přidal zkušeně Martin Vašíček, když přehodil brankáře hostů. Bohužel za minutu po našem druhém golu hosté snížili na 1:2 a za dalších pět min vyrovnali na 2:2 po naší hrubé individuální chybě. Druhý poločas byl herně vyrovnaný ale v 78 min. po další naší chybě našeho obránce, který se nedohodl s brankářem hostující hráč vstřelil gól na konečných 2:3. V závěrečném tlaku se nám vyrovnat nepodařilo. Touto prohrou jsme se dostali na předposlední místo v tabulce. Pokud budeme nabízet soupeři takové laciné goly jako dnes, tak bohužel budeme mít velký problém se záchranou v této soutěži. Příští zápas jedeme v neděli na Svratku, která má o bod více než my takže další důležité utkání pro náš tým.