17. kolo Pohořelice  ­– FK Znojmo  A  6:1 (5:0)

Gól - Procházka

Polepil - Dufek, Železný P., Kafka, Blažíček, Fryš, Krontorád Marek, Krontorád Martin, Kolařík, Procházka, Németh

Náhradníci: Poláček P., Morkus, Bárta

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Kalina

Na nejlepší tým soutěže jsme dojeli s tím abychom co nejdéle drželi přijatelný výsledek. Od začátku utkání byl soupeř jasně lepším týmem ale to jsme věděli,že kvalita domácího týmu je vysoká. Remízový stav jsme drželi do 25 min. Soupeř nám pak dal tři rychlé branky. Pak ještě jsme dvakrát inkasovali a poločas skončil 5:0 pro domácí tým. V prvním poločase jsme si vytvořili dvě dobré příležitosti ale neproměnili jsme je. Na začátku druhého poločasu soupeř vstřelil další gol a vypadalo to s námi zle. Po tomto golu domácí tým zvolnil v nasazení a od 55 min se hra vyrovnala. Dostávali jsme se do šancí a jednu z nich proměnil Martin Procházka po pěkné kombinaci Vaška Morkuse a Petě Németha. Ještě v závěru utkání měl stoprocentní šanci mladík Marek Krontorád, ale branku těsně minul. Za druhý poločas,který skončil 1:1 zaslouží pochvalu celé mužstvo, že bojovali až do konce.

Další utkání hrajeme v sobotu na domácím hřišti proti soupeři z Újezda u Brna v 16:00.