16.kolo Višnové – FK Znojmo A  2:0 (0:0)

Sestava:Polepil-Salava, Železný P., Kafka, Krontorád Marek, Blažíček, Slabý, Procházka, Németh, Neumann, Vašíček

Náhradníci: Pěnkava, Krontorád Martin, Beno, Kalina

Řekli po utkání trenéři:Železný M.,Kalina

Dnes se hrálo o šest bodů.V prvním poločasu jsme byli lepším týmem ale nedokázali jsme si vytvořit šanci abychom dali gol.V druhém poločasu byli zase domácí lepším týmem.Dnes jsme museli čtyřikrát střídat kvůli zraněním a hodně to ovlivnilo naší hru.Vypadalo to,že utkání skončí remízou 0:0 protože oba týmy si vytvořili minimum příležitostí na skórování.. Ale v 82 min.nastala sporná situace,která toto utkání rozhodla. Domácí tým dal gól, ale domácí útočník stál ve dvoumetrovém ofsajdu a branka platit v žádném případě neměla ale pomezní rozhodčí to viděl jinak.(Divili se tomu i domácí diváci). Dnes bych chtěl vyzdvihnout bezchybný výkon  brankáře Adama Polepila,který k nám došel hostovat z SC Znojmo na půlroční výpomoc. Absolvoval
s námi jeden trénink a hned s námi odjel na mistrovské utkání a byl velkou oporou našeho týmu. Dobře ještě zahrál v obraně Kuba Kafka, který se vrátil do sestavy po zranění kolene.Touto prohrou jsme se dostali do sestupového pásma a nezbývá nám nic jiného než
začít dřít,makat, bojovat a  pokusit se tuto nepříznivou situaci zvrátit a hlavně sbírat body. Další utkání nás čeká silný soupeř z Pohořelic.

V Pohořelicích se hraje v sobotu dopoledne v 10:30h.