14.kolo Střelice - FK Znojmo A  4 : 0 (1:0)

Vaněk-Dufek,Železný P.,Slabý,Blažíček,Fryš,Procházka,Železný M.ml.,Kolařík,Balík,Tejkal

Náhradníci:Beno,Kafka,Koňařík,Kubále

Řekl po utkání trenér:Železný M.

Vzhledem k absenci několika hráčů,která nás postihla na dnešní zápas jsme věděli,že to pro nás bude těžké utkání.Ukázalo se to hned na začátku,když jsme v první minutě hned inkasovali.Domácí byli od začátku jasně lepším týmem.My jsme v prvním poločase si vytvořili pouze jednu šanci a to po rohovém kopu,když  hlavička  Petra Železného těsně minula branku.Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím,že se pokusíme aspoň vyrovnat ale v 50 min.jsme dostali branku na 2:0 přímo z rohového kopu.Po tomto momentu už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo.Nejlepší naším hráčem byl dnes Jirka Dufek a uznání ještě zaslouží mladíček Ivo Tejkal,který odehrál celý zápas a rozhodně nezklamal.Další zápas sehrajeme na našem hřišti v sobotu 26.3.v 14 h proti Troubsku.