12.kolo  FK Znojmo A – Miroslav  1:6 (0:2)

Gól - Krontorád Martin

Kotáb-Lehocký, Krontorád Marek,Fryš, Procházka, Blažíček, Havliš, Dufek, Németh, Paseka, Balík

Náhradníci: Pěnkava, Samek M.,Krontorád Martin, Poláček, Morkus, Kubále, Vaněk

Řekli po utkání trenéři: Železný, Kalina

Do tohoto zápasu jsme nastoupili bez několika hráčů základní sestavy a zápas jsme nezvládli. Výsledek je pro nás krutý. První poločas jsme prohráli 2:0 a byli jsme horším týmm. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako vyměnění a vyvinuli jsme na hosty velký tlak. Podařilo se nám vstřelit kontaktní gól zásluhou Martina Krontoráda po nahrávce od Milana Samka. Pro Martina (16 let) to byl premierový gól v mužské kategorii - Gratulujeme !!!  Po tomto gólu jsme měli několik možností na vyrovnání ale neproměnily jsme je. Hosté nám v posledních 20 min. ukázali jak se proměňují šance a dali nám lekci produktivity. I přes tento výsledek zaslouží pochvalu za svůj výkon bratři Krontorádové, kterým je teprve 16 let a zkušený Jirka Dufek.