8.kolo FK Znojmo  A – Přímětice  1:1 (1:0)

Gól – Németh,

Kotáb-Dufek, Slabý, Paseka, Fryš, Lehocký, Procházka, Havliš, Németh, Balík, Vašíček

Náhradníci: Železný M.ml., Kolařík, Kalina, Ondra, Vaněk

Řekli po utkání trenéři: Železný, Kalina

Teprve až  v neděli ráno jsme věděli kdo na tento zápas nastoupí. Celý víkend bylo hodně hráčů nachlazeno. Protože jsme všichni hráli áčko, béčko, céčko a dorost v neděli už bylo vítězství jen to, že jsme to nějakým způsobem složili a udělali nějaké body. Klukům, kteří tento zápas odehráli s obrovským sebezapřením patří veliké dík. Do vedení jsme se dostali zásluhou Petra Németha ,když po střele od Martina Vašíčka dorazil pohotově míč do odkryté branky. V prvním poločase jsme si vytvořili dvě obrovské příležitosti, ale neproměnili jsme je. Druhý poločas jsme začali aktivně a hned na začátku jsme měli velkou příležitost ,kterou jsme svojí nepřesností neproměnili. Pokud bychom skórovali na 2:0 myslíme si, že by zůstali tři body doma. V 70 min. si naše obrana vybrala slabší chvilku a hostující útočník samostatný únik s přehledem proměnil a vyrovnal na konečných 1:1. V závěru utkání v 83 min.měl tu samou příležitost náš nejlepší střelec Marek Balík ale jeho obhození hostující brankář vyrazil na břevno. Dnes bychom chtěli vyzvednout výkon celého mužstva, protože jak jsem říkal polovina kluků byla nemocná. Nejlepší hráč byl dnes mladíček Pavel Havliš, který se vrátil na hřiště po zranění a po doluhé době hrál mistrovské utkání. Pavle jen tak dále-super výkon!!!!!

Další zápas zajíždíme na hřiště do Jevišovic na umělou trávu v sobotu 25.9. v 10:15.Odjezd autobusu je v 8:45 od hřiště FK Znojmo.