Góly – Balík 3x, Németh 3x, Fryš, Procházka p.k.

Sestava a hodnocení:

Kotáb - Paseka, Železný P., Bálka, Slabý, Lehocký, Procházka, Fryš, Németh, Balík, Vašíček.

Náhradníci: Gavelčík, Havliš, Kubále, Ondra, Lichevník.

Řekli po zápase trenéři: Železný M., Kalina

V domácím utkáni proti soupeři z Višňové jsme se prezentovali vysokou střeleckou produktivitou. Ve 25 minutě jsme vedli už 4:0. Do poločasu jsme ještě jednou skórovali a do kabin jsme šli s náskokem 5 gólů. V druhém poločasu jsme už hráli zodpovědně abychom neinkasovali a aby si náš brankář Herda připsal čisté konto. Navíc jsme v druhém poločase ještě 3x skórovali. Začátek zápasu jsme zvládli skvěle a hlavně v prvním poločasu jsme předváděli pěkné akce s gólovým zakončením. V tomto utkání si dva hráči připsali hattrick. Byl to Marek Balík a Peťa Németh. Po jednom gólu skórovali Martin Fryš a Martin Procházka z pokutového kopu. Na hostech bylo vidět, že neměli svůj den. Naše vysoké vítezství 8:0 je sice překvapivé ale zcela zasloužené. Tento výsledek je pro nás povzbudivý pro další zápas, který sehrajeme na našem hřišti proti silnému soupeři z Pohořelic.

Utkání se hraje v neděli 22.8. v 10:15 hodin.