11. kolo FK Znojmo A - Horní Kounice 5:1 (2:1)

Goly: Vašíček 2, Železný P, Procházka, Krejčí.

Vítamvás - Procházka, Šťáva, Rehberger T, Škubal - Balík, Železný, Krejčí, Lehocký - Vašíček, Németh.

Náhradníci: Samek J,Samek M, Pavlík, Kubále, Havliš, Rehberger M.

Řekli po utkání.Trenéři Želi a Sam J.

Dnes jsme se utkali ze soupeřem,který byl v tabulce pod námi byť jen o 3 body.V momentě kdy jsem vstoupil před zápasem do kabiny bylo jasné,že dnešní zápas zvládneme.Nálada byla výborná a optimismus byl cítit z každého hráče.

Vcelku rychle jsme získali dvoubrankové vedení díky Vašounovi a Michalovi Krejčímu.Pak jsme ale polevili a přišel trest.Na 2:1 snížili hosté z penalty za ruku Prochece. Když hned v úvodu druhé půlky vstřelil gól Pidra bylo v podstatě rozhodnuto..Předcházela tomu ukázková přihrávka do uličky mezi stopery od Krejčáka.Skóre pak navýšil střelou z dobrých 25. metrů Prochec a poslední slovo měl kdo jiný než Vašoun.5:1 konec.Paráda.

Na dnešním vítězství měli velkou zásluhu naše staré pušky:Vašoun 2 góly 1 asistence,Pidra 1 gól 2 asistence a Prochec gól.Vzadu byli naší stálou jistotou Šťavik a gološ.A když se k tomu přidají i mladí je to prostě nádhera.

Trocha statistiky:

Za A tým dnes v základu nastoupilo hned pět levonohých fotbalistů: Pidra, Vašoun, Lehocký, Škubal a Krejčí. Věc téměř nevídaná.

Přestože jsme hráli A i B tým současně sestavili jsme dvě silná mužstva.Áčko 17 lidí a béčko 15.

Z toho počtu bylo 13 hráčů mladších 20. let.Tady je vidět jak je důležitá práce s mládeží,která přináší své ovoce.