Mladší žákyně - dívčí liga skupina Morava FK Znojmo - Lokomotiva Brno 07.05.2023

FK Znojmo - Lokomotiva Brno 0:5 (pol. 0:4)

Sestava: Šmerdová (Jašová) - Horáková, Nemešová, Soukupová, Raabová, Sabová, Kubisová, Dobiášová, Chromíková, Nováková, Melušová, Veselá, A. Rozehnalová, Kašparová

V neděli 07.05.2023 jsme odehráli na domácím hřišti zápas proti jednomu z favoritů soutěže týmu Lokomotiva Brno. Zápas jsme až do patnácté minuty drželi bez obdrženého gólu. Koncovka pro nás byla opět problémem. Do šancí jsme se dostávali po nákopech, ale dnes se nám nepodařilo branku vstřelit. Tým Lokomotivy nám odskočil v poločase až na 0:4. Krátce po zahájení druhé půle jsme obdrželi pátý gól a tím se gólový zápis  v zápase vyčerpal. V druhé půli si  zhruba od páté minuty zachytala Nela Jašová a předvedla pěkné zákroky. Největší šanci dnes měla na kopačce nejmladší hráčka Peťa Chromíková, která po krásně kopnutém přímém kopu trefila břevno. Příště už to určitě vyjde!!! Pozitivem na utkání bylo, že jsme ho odehráli bojovně a nechtěli jsme nechat brněnské hráčky rozehrát gólový kolotoč, jako na podzim. Holky se snažily, odehrály s dobrým nasazením, ale bohužel na lepší výsledek to dnes nebylo. Lacino jsme ale zápas Lokomotivě nedali.

Poděkování patří rodičům za fandění a dopravu hráček na utkání.

Trenéři FK Znojmo: Hanzel a Šmerda