Turnaj WU 13 Třebíč 15.1.2023

Sestava: Šmerdová - Raabová, Kašparová, Soukupová, A. Rozehnalová, Brychtová, Kubisová, Kavková, Chromíková

FK Teplice - FK Znojmo 6:1 (gól: Kavková)

Uherský Brod - FK Znojmo 2:0

FK Znojmo - FŠ Třebíč 0:3

FK Znojmo - SK Líšeň 1:1 (gól: Chromíková)

V neděli 15.1.2023 jsme se zúčastnili halového turnaje v Třebíči. Chyběly nám tři děvčata, která patří do užšího kádru týmu, ale jelikož disponujeme širokým kádrem dostaly šanci i další členky družstva. První zápas jsme odehráli proti týmu Teplic, pozdějšímu vítězi turnaje. Druhý potom proti nám neznámému týmu Uherského Brodu. Teplice byly zcela nad naše síly a prohra 1:6 byla ještě milosrdná. Ale proti týmu U. Brodu jsme čekali lepší výkon. Opak byl ale pravdou. V obou úvodních zápasech jsme dopředu zhola nic nepředvedli a proto i zápas proti Brodu jsme prohráli. Po tomto zápase jsme trochu promíchali sestavu a nastoupili do zápasu proti domácí Třebíči. Výkon byl už lepší a přišly i šance, bohužel jsme gól nevstřelili, ale tento zápas holky odmakaly a už se na hru dalo dívat. Do závěrečného zápasu jsme nastoupili proti nám známému soupeři týmu Líšně. Nastoupili jsme s velkým tlakem a podařilo se nám vstřelit gól. Z brankoviště dorážela Peťa Chromíková, dnes nejmladší členka týmu. Přišly i další šance, ale již jsme je nevyužili. Naopak Líšni se po do břevna trefeném přímém kopu a následné dorážce podařilo vyrovnat. Celkově lze výkony na turnaji označit za rozporuplné. První dva zápasy byly velice špatné. Zvlášť tým Uherského Brodu byl k poražení. Naopak zbylé dva zápasy již byly z naší strany vcelku dobře odehrané. Holky trápí dlouhodobě koncovka, na té musí zapracovat. První čtyřka dnes například přes velkou snahu neskórovala ani jednou. Tak doufáme, že si holky na tomto turnaji vybraly smůlu a zastřílí si na dalším turnaji.

Poděkování patří klubu za umožnění startu na turnaji, rodičům za fandění a dovoz děvčat!!!

Trenéři FK Znojmo: Jan Šmerda, Kamil Lavingr a Jarda Pisca