FK Znojmo dívky - FC Slovácko liga mladších žákyň 0:13 (pol. 0:3)

Sestava: Šmerdová - Raabová, Soukupová, Kašparová, Horáková, Kubisová, Kavková, Klímová, Chromíková, N. Rozehnalová, A. Rozehnalová, Nováková, Garajová

V neděli 30.10.2022 jsme nastoupili na domácím hřišti proti vedoucímu celku tabulky 1. FC Slovácko. Zápas byl velice těžký, holky dokázaly vzdorovat soupeři v prvním poločase. V druhém poločase ale holky ze Slovácka rozjely střelecký koncert, kterému jsme nemohlli konkurovat. Eliška v bráně pochytala spoustu dalších jistých gólů, ale dopředu jsme nic nepředvedli. Soupeř byl kvalitní a odehrál vynikající utkání.  O víkendu budeme zajíždět na hřiště Zlína, kde budeme chtít získat body do tabulky. V zimní přestávce pak zapracujeme na sehrání a konsolidaci kádru pro jarní část ligy. Holky potenciál mají, ale na čem musíme zapracovat je přechod do útočné fáze a na dostupování hráček a větším fyzickém nasazení ve hře. Kádr je dost široký a tak využijeme možností hrát zimní přípravné turnaje v hale v Třebíči i doma ve Znojmě, aby holky nabraly sebevědomí a výkonnost do jarních zápasů.

Trenéři FK Znojmo: Martin Hanzel a Jan Šmerda