Přípravné zápasy dívčího týmu starších žákyň

V minulém týdnu zažily děvčata tzv. anglický týden. V pondělí a v pátek měli svůj obvyklý trénink a ve středu a v neděli odehrály přípravné zápasy.
Ve středu jsme zajížděli do Řeznovic kde sehrály zápas 3x 30minut proti žákům z Ivančic. Tento zápas byl hodně ubojovaný a holky se na góly hodně nadřely ale i tak zvítězily 6:1.

FK Znojmo : Ivančice 6:1 P(3:1)
Góly: Železná , Doválelová , Kučerová 2 , Veselá , Březinová

V neděli jsme pak zajížděli do Jakubova u Mor. Budějovic kde jsme změřili síly s týmem FŠ Třebíč -ženy( hrající divizi ženského fotbalu).Hrálo se 2x45min.
Tento zápas holky rozehrály skvěle ,a po celý zápas držely stejné tempo. Holky skvěle rozehrávali z obrany až po útok. Byl viděn opravdu kvalitní fotbal z naší strany. Holky měli navrch jak fyzicky tak i po herní stránce.
V první polovině jsme obdrželi jediný gól kdy soupeřky využily vyběhnuté gólmanky a střelou z dálky jedinou svoji šanci proměnily. Pak už je naše děvčata k ničemu dalšímu nepustily. Ve druhé půlce jsme vystřídali gólmanky a první gólmanku jsme zahrnuly do hry na post útočnice. Julie Lavingrová( gólmanka) nás mile překvapila svojí bojovností a vstřelila také dvě branky.
Druhý poločas holky potvrdily svoji dosavadní formu a nastřílely fantastické branky.

FK Znojmo : FŠ Třebíč 13:1 P(6:1)
Góly: Kučerová 4 , Doválelová 4, Veselá 2, Lavingrová 2 , Březinová

V tomto zápase musíme pochválit všechny hrající hráčky do jedné. Tento zápas měl tempo , hodně gólů a holky opravdu ukázaly ,že letní příprava ,která nám začala 25.7.2022 + dvoudenní kemp se opravdu vyplatil.

První ligový zápas nás čeká 28.8.2022 kdy k nám zavítají soupeřky z Líšně.
Věříme, že děvčata svoji formu ještě poslední dva týdny vyladí a do ligy vstoupí také vítězně.
Děkujeme rodičům za dovoz hráček na zápasy a za jejich skvělé fandění !!!!!!!

Trenéři Kučma , Vaněk, Ondra, Procházka ,Veselá.