Účast našich děvčat  ve výběru JmK WU13 a 14

Účast našich děvčat ve výběru JmK WU13 a 14

Ve dnech 21.a 22.6.2022 se konal na Slovensku ve městě Dunajská Lužná dvoudenní turnaj 4 regionů týmů výběrů děvčat.

Za Jihomoravský výběr odjeli reprezentovat náš klub i naše děvčata Jana Veselá, Natálie Železná, Julie Lavingrová a Karolína Šišláková. Tým vedla skvělé trenérky Olga Kušniérová a Eliška Houšťová a o zdraví a masáže se staral skvělý masér "MAZÍŇO".
Výběrový tým Jihomoravského kraje ovládl celý turnaj, kdy porazily výběry regionů Vysočiny a dva výběry slovenské Bratislavy. Vybojovaly tak 1. místo a pořádně to oslavily.
Děvčata si tak kromě cenných medailí odvážejí i spousty zážitků a zkušeností.

Děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu FK ZNOJMO i celého Jihomoravského kraje !!!!!

turnaj slovensko divky 06 2022 01turnaj slovensko divky 06 2022 02turnaj slovensko divky 06 2022 04turnaj slovensko divky 06 2022 05turnaj slovensko divky 06 2022 06