Turnaj OFS Znojmo - starší přípravky sobota 5.2.2022

Sestava: Šmerdová - Kašparová, Březinová, Horáková, Kuřitková, Hanzalová, Nemešová, Garajová

1. zápas FK Znojmo dívky - Znojmo modrá 0:10
  2. zápas FK Znojmo dívky - Znojmo bílá 0:6
  3. zápas FK Znojmo dívky - Šanov 1:3 (gól: Horáková )
  4. zápas FK Znojmo dívky - Štitary 4:3 (góly: Garajová 2, Horáková, Březinová )

Dnešní turnaj starších přípravek začali naše děvčata ospalým dojmem a výsledek 10:0 odpovídal předvedené hře. Ve druhém zápase už bylo viděl zlepšení a i přes vyšší výsledek naše hra začala mít hlavu a patu. Sportovně musíme uznat kvalitu na straně obou týmu 1.sc Znojmo. Ve třetím utkání jsme nastoupili proti týmu ze Šanova a byl to vyrovnaný zapas se šťastným koncem pro soupeře. Do posledního utkání holky daly všechny zbytky sil a vyplatilo se. Byla to přetahovaná o výsledek, ale tentokrát to vyšlo a 2 minuty před koncem jsme strhli výsledek na naší stranu. Nakonec jsme obsadili 4. místo. Děvčata chválíme za bojovnost a předvedený výkon. Rodičům děkujeme za podporu z hlediště.

Trenéři FK Znojmo: Martin Hanzel a Kamil Lavingr