Dívky třetí na turnaji Třebíč OPEN

V sobotu 21.8.2021 se naše děvčata zúčastnily dívčího turnaje (WU13)  TŘEBÍČ OPEN.  Turnaje se zúčastnili nakonec   jen 4 dívčí týmy  FK Znojmo ,OFS Třebíč , Hodonín , Lokomotiva Brno . Hrálo se dvoukolově systémem 7+1.

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje

Sestava: Lavingrová , Garčinská- Veselá ,Piscová ,Doválelová , Železná , Urbánková , Langmannová, Čechová , Šišláková ,Hanzelová , Arndt , Kučerová , Košická , Kapaňová.

FK ZNOJMO : OFS TŘEBÍČ  2:0  Góly: Železná , Urbánková

FK ZNOJMO : HODONÍN   0:1

FK ZNOJMO : LOKOMOTIVA BRNO  1:1  Gól: Železná

FK ZNOJMO : OFS TŘEBÍČ   1:0  Gól: Šišláková

FK ZNOJMO : HODONÍN  0:0

FK ZNOJMO : LOKOMOTIVA BRNO 0:3

První kolo bylo z naší strany dobře odehrané .Gólů sice moc nepadlo ,ale šancí bylo hodně. Druhé kolo už bylo z naší strany slabší ,byla znát i únava ,protože zápasy se hrály hodně rychle za sebou a ve velkém horku. Dnes musíme pochválit obě gólmanky a zvlášt Terezu Garčinskou ,která dnes předvedla skvělý výkon a vychytala i penaltu proti Lokomotivě Brno.

V útoku to dnes šlapalo dvojici Veselá- Železná . Dva góly z rohového kopu který kopala Jana Veselá se Nátálii Železné podařilo dát dva góly z toho jeden hlavou. Druhá útočná dvojice Terka Doválelová a ,Lucie Piscová  těm se střelecky prosadit nepodařilo. V záloze výborně odmakaly Kája Šišláková a Kája Košická. V obraně s jedním  střídáním výborně odehrála na pozici stoperky Gabča Langmannová , a pravou obranu Kája Urbánková. Levou obranu dobře odehrály Lucka Kapaňová a střídající Isabela Arndt. Dnes musíme pochválit i Katku Čechovou, která odehrála na více postech ať už v obraně ,či záloze téměř bezchybně. Pochvalu zaslouží i Maruška Hanzelová a Zuzka Kučerová.

Holky se ale praly o každý  míč ,ale měli i horší chvilky ale to už k fotbalu patří. Nakonec děvčata vybojovali krásné 3.místo.

Z turnaje si odvezli medaile a pohár a hlavně zkušenosti do dívčí ligy.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na turnaj  a za velké fandění dnes poprvé s bubnem panu Piscovi !!!!

Trenéři Kučma a Veselá.