8.kolo FK Znojmo DÍVKY - Tasovice 2:8 (1:5)

Góly: Železná,Veselá

V neděli 14.10.2018 odehráli naše děvčata svoje poslední utkání podzimní sezóny proti Tasovicím. Utkání se hrálo na domácím hřišti FK ZNOJMO.

Lavingrová,Šinoglová-Arndt,Kučerová,Košická,Kapaňová.Sáblíková,Čaňková P.,Urbánková,Železná,Veselá,Marečková,

Čechová,Čaňková K.,Hesová,Langmannová,Doválelová,Ištvánková.

Dnes děvčata odehrála poslední zápas a musíme říct že to byl snad nejlépe odehraný zápas . Holky statečně bojovali proti velice silnému soupeři,a kluci z Tasovic měli problémy s rozehrávkami. Děvčata dostupovala soupeře a snažila se rozbíjet útoky kluků.Plnily přesně co jsme si před zápasem řekli. První naše gólová šance byla sice se štěstím ,u které byla Natálie Železná. Druhý gól byl už výstavní, kdy Bára Sáblíková poslala míč z obrany na Janču Veselou a ta svojí bojovností dotáhla míč až do blízkosti brány soupeře a s přehledem zakončila.Šancí jsme měli ještě více ,ale už bez úspěchu. Dnes musíme pochválit úplně všechny za jejich bojovnost a vůli odehrát zápas se ctí. Výborně dnes odehrála na postu stoperky Gabča Langmannová a Bára Sáblíková.V záloze nás moc mile překvapila Míša Ištvánková,která se k našemu týmu přidala později a zápas od zápasu se lepší. Obránkyně jako Lucka Kapaňová,Isa Arndt,Kája Urbánková a Kája Košická dnes podali také skvělý výkon. V útoku jsme měli naše nejmladší hráčky Kačenku Čechovou,Zuzku Kučerovou,Terezku Doválelovou a Aničku Hesovou,které dnes bojovali jako lvice. Ač jsou ročníkově 2009 nejmladší hráčky našeho týmu,mají velké fotbalové srdce a my si ceníme každé jejich snahy.Výborně dnes odehrály i naše sestry Petra a Kristýna Čaňkovi. Kiki jako skvělá záložnice a Peťa jako útočnice. Hráčky jako Denča Marečková ,Janča Veselá a Naty Železná,od těch vždy jako od zkušených hráček,které mají hodně odehráno očekáváme, že tým vedou a ženou kupředu a dnes to opět předvedly. Nesmíme zapomenout na naše zlaté gólmanky Alču a Julču bez nich by náš výkon nebyl takový jaký je.Jsou naše pilíře . První polovina sezóny byla pro nás rozjezdová a hlavně jsme si udělali obrázek jak na tom jsme herně a fyzicky a na čem musíme ještě pracovat.

Začíná nám od 3.11.2018 zimní příprava a halová liga v Ivančicích a na tu se budeme maximálně soustředit a připravovat.

Rodičům děkujeme za skvělou podporu na všech našich zápasech!!!!

Trenéři :Veselá,Kučma a Železný.