20. kolo FC Moravský Krumlov - FK Znojmo dorost 1:8  (1:4)

20. kolo FC Moravský Krumlov - FK Znojmo dorost 1:8 (1:4)

Góly: Tejkal 4x, Baran, Matoušek, Dyml, Rytíř

Sestava a hodnocení zápasu:                     foto z utkání

Rybníček [K] - Sýkora, Košíček, Procházka - Matoušek, Baran, Dyml, Svoboda, Koukal - Tejkal, Rytíř

Střídání: Kaidl, Kaláb, Wrana

V tomto kole jsme zajížděli změřit síly s Moravským Krumlovem, zápas hraný na hřišti v Polance, po dešťové průtrži na těžkém, ale regulérním terénu. I když výsledek tomu neodpovídá zápas byl z obou stran hrán ve vysokém tempu a nasazení. Naši kluci přeci jen po klopýtnutí Pohořelic měli velký hlad po vítězství a k zápasu přistoupily na 100%. Výborný výkon předvedl Ondra Baran, navíc otevřel skóre zápasu krásnou nechytatelnou střelou, tato dělovka byla zároveň naše stá branka v soutěži. Brzy se nám podařilo vstřelit druhá branka Tejkym. Ve 30. minutě zvýšil náskok Martin Matoušek, avšak soupeř hned za minutu snížil na 1:3. Když se domácí nadechovali k tlaku Tejky ve 34. minutě přidáva na 1:4. Krumlováci stále hrají naplno a několikrát nás musel podržet Víťa v bráně. Po přestávce domácí chtěli ještě zápas zdramatizovat, ale naši borci byli proti ve 49 a 50. minutě se trefil znovu Tejky a dvě minuty nato Lukáš Dyml 1:7, a to už bylo na domácí moc. Poslední branku zápasu v 61. minutě střílí Ondra Rytíř 1:8. I přes nepříznivý výsledek domácí makali stále naplno jako by se nechumelilo. Nějaké šance byly ještě na obou stranách, ale skóre se již neměnilo, k brance měl také velmi blízko Wranič, pohotová střela skončila pouze na tyči, tak příště Dane. Dnes nás provázel velmi dobrý kolektivní výkon jak v nasazení (nikdo nevynechal jediný souboj), k tomu jsme přidali hodně fotbalovosti a hlavně jsme hráli jednoduše. V tomto výkonu budeme chtít pokračovat za týden tentokrát netradičně v neděli 7. 5. 2023 v 10:15 hodin přivítáme na domácí půdě tým Prosiměřice/Miroslav.

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr