19. kolo FK Znojmo - TJ Sokol Přímětice 7:2 (3:1)

Sestava a hodnocení zápasu:
Rybníček [C]- Košíček, Sýkora, Svoboda, Koukal - Kaidl, Dyml, Procházka, Lichevník - Tejkal, Wrana
Střídání: Rytíř
STŘELCI: 21. Tejkal Ivo, 39. Rytíř Ondřej, 42. Lichevník Tadeáš, 57. Procházka Marek, 59. Koukal Miroslav, 71. Tejkal Ivo, 83. Rytíř Ondřej

více foto zde

Druhé, malé, derby v řadě proti dorostencům z Přímětic/Mramotic.
V jarní části sezony se nám lepí smůla na paty. Dnes nemohl do utkání nastoupit Martin Matoušek, Ondra Rytíř s menším zraněním na lávce a Tejki s naštípnutým kloubem na ruce. V kádru máme 21 hráčů, dnes nás mohlo nastoupit do zápasu pouze 12.
Hlavně nám chybí kluci ze středu hřiště, zkoušíme různé varianty ale zatím se nám moc nedaří najít vhodné hráče pro tyto posty.
Naštěstí se daří našim elitním útočníkům, kteří skórují v každém zápase. Do utkání chceme vstoupit aktivně, dát první branky a jít co nejdříve do vedení. Toto se nám v minulých zápasech nedařilo, vždy jsme museli dřít abychom zápas otočili. První minuty hry hrajeme hrozně, nedržíme míč, chybujeme, ztrácíme lehké míče, a soupeř se dostává více do hry. Až 21.minutě se trefuje Tejky, avšak v 26 minutě, zbytečně faulujeme, a po krásné střele z přímého kopu je srovnáno. V 39. Rytíř Ondřej a v 42. Tade, však svými brankami určují jiný směr hry a na soupeři je vidět že už toho začínají mít "plné zuby"
V druhém poločase jde do brány Lukáš Kaidl, Rybňa na stopera. Jsme víc na míči ale kvalita naší hry se vůbec nezměnila až na několik výjimek hrajeme pořád "kostrbatě", míče nám uskakují. V 57. minutě doráží Mara a v 59. Mira po kolmici střílí asi nejhezčí gól. Mezi posledními našimi brankami, ještě dostáváme gól z penalty, kterou jsme si zbytečně sami "vykombinovali ve velkém vápně.

Hodnocení trenéra:
Herně se nám vůbec nedaří, naštěstí bodově ano. Pozitivní je, že se střelecky prosazují i ostatní kluci.
O výrazné herní zlepšení, se pokusíme v sobotu 29. 4. 2023 16:30 v Polánce, proti Moravskému Krumlovu.

Trenéři: Svoboda Petr, Rytíř Hynek

PS: Velké poděkování naší fotografce Ivaně Rybníčkové, která nás neúnavně zásobuje krásnými fotkami :-D.