12. kolo FC Miroslav - FK Znojmo dorost 0:10 (0:3)

Góly: 7' Wrana , 29',43',58' Balík , 53'(p.) Škubal , 56'(p.) Lehocký , 67',76' Morkus , 71' Neumann , 88' Kolařík .

Sestava a hodnocení utkání

Čech - Neumann - Škubal - Kolařík - Lehocký (c) - Wrana - Ondra - Lichevník - Havliš - Vystrčil - Balík .

Náhradníci : - Ondruš - Koňařík - Morkus - Lustig .

Řekli po utkání trenéři: Ondra Daniel a Kubále Daniel

K nedělnímu utkání jsme zajížděli na hřiště k soupeřovi do Miroslavi . Naším hlavním úkolem v tomto utkání bylo získat tři body . To se nám taky podařilo a bez sebemenšího zaváhání . Kluci znovu v dnešním zápase předvedli že jsou super sehraná parta ,která se navzájem dokáže podporovat v každé situaci. Sice začátek utkání byl tak trochu nervózní a kostrbatý , ale to vše z našich hráčů po první vstřelené brance začalo postupně opadat . Do konce prvního poločasu jsme ještě dvakrát dokázali skórovat a na druhou část hry jsme tak mohli s náskokem tří branek nastoupit s klidnou hlavou a co nejvíce si tento zápas užít . Ve druhém poločase bylo jasně vidět kdo je pánem na hřišti a taky výsledek tomu odpovídá. Kluci si dnešní zápas patřičně užili a zaslouženě si domů dovezli tři body ,i když to byl co se týče zranění dosti bolestiví zápas .Nejhůře dopadl Michal Wrana ,který musel být v 38' vystřídaný a odvezen sanitkou do nemocnice s otřesem a tržnou ránou na hlavě po hlavičkovém souboji . Touto cestou přejeme Michalovi za celé mužstvo brzké uzdravení a návrat do našeho kolektivu .

Plán týdne:

pondělí - čtvrtek - trénink v 17:00 hod.

neděle 28.10.2018 - zápas - FK Znojmo z.s. - TJ Slavoj Velké Pavlovice ,sraz na hřišti v Oblekovicích ve 12:15 hod. - začátek utkání ve 13:15 hod.

!!! PŘIJĎTE V NEDĚLI 28.10.2018 PODPOŘIT NAŠE ,,DOROSTENCE ,, VE 13:15 HOD. NA HŘIŠTĚ V OBLEKOVICÍCH !!!