21.kolo FK Znojmo dorost st. - FC Dosta Bystrc  4:0 (3:0)

Góly: 3x Tejkal, Truhlář

Sestava a hodnocení zápasu                    Foto z utkání zde

Vaněk (9) - Gazcio (8), Košíček[K] (8), Procházka (8), Rytíř (8) - Lichevník T. (8), Veselý (9), Krontorád (8), Koukal (8) - Beno (9), Tejkal (10)

Střídání: Balada, Truhlář, Šereda

Do dnešního utkání jsme vstoupili famózně, tak jak by si přáli všichni trenéři. Hned v první minutě důrazný obranný zákrok Ondry Rytíře míč přebral Tade Lichevník a nádherně průnikovkou vyslal do brejku Iva Tejkyho 1:0. Soupeř však nerezignoval a dále s námi držel krok. Výborně hrající středová řada Martin Veselý a Martin Krontorád a odpočatý Kuba Beno (po stopce za červenou kartu) předváděli pěkné akce a když k tomu přičteme, že se dnes dařilo také v koncovce navýšili jsme skoré ve 31. a 39. minutě na 3:0 hattrickem Tejkyho. Zato v obraně bylo dost okének a jen špatná koncovka soupeře nám dávala poločasový náskok, tutovek měli nejmíň na remízu. Po přestávce střídal Martin Krontorád, který si společně s bratrem Markem jeli plnit fotbalové úkoly za A tým mužů a tak po delší době dostal šanci Matěj Truhlář kterému v 56. minutě nabídl ke skórování lahůdku Tejky 4:0. Tejky nás mile překvapil, že taky umí nahrát! No a když jsme zlepšili výkon také v obraně soupeř se již nedostával tak snadno do zakončení, zápas jsme dotáhli do vítězného konce a Vaňous si mohl svým výkonem společně s týmem připsat dorostovou nulu. Další víkend nás čeká výjezd do Knínic, kde bychom měli povinně bodovat a potom domácí zápas s TJ Start Brno, tým Startu pomýšlí na postup do krajského přeboru, tak uvidíme co kluci ze sebe vymáčknou za výkon.

Trenéři: Samek Milan, Rytíř Hynek, Svoboda Petr