1ter Stegen M. (B) - 23Koundé J.,44Araujo R.,15Christensen A.,28Balde A. - 21de Jong F.,5Busquets S. (C),8Pedri - 22Raphinha,9Lewandowski R.,30Gavi
25Fernandez A. (B) - 35Moreno D.,4Garcia U. (C),31Herrando J.,20Sanchez - 19Ibanez P.,6Torro L.,22Oroz A., - 14Garcia,9Avila C.,33Benito I.
Střídání:
17Budimir A.,16Gomez M.,1Herrera S. (B),15Pena R.,26Valencia P. (B)
Trenér-Arrasate J.

Hodnocení zápasu:
Fotbalisté Barcelony v 33. kole LaLigy porazili Osasunu na vlastním hřišti těsně 1:0.
V tomto kole byli viděni i fanoušci s naším logem :D.
Od začátku se hrálo pouze na jednu stranu avšak v úvodu utkání jsme branku neviděli. Domácí jasně dominovali, hosté se hlavně bránili a ve 26. minutě předčasně podíval do sprch Jorge Herrando. Hosté místy hráli až v 6 hráčích v obraně, navíc domácím se přes řadu šancí nepodařilo vstřelit branku.I přes početní převahu svěřenci Xaviho poprvé pod jeho velením nevystřelili v první půli na bránu.

Druhý poločas se dostali do hry klucí z lávky a trpělivá snaha o vstřelení branky pokračovala. Soupeř však nejen bránil ale pokoušel se o rychlé brejky a několikrát i ohrozuil bránu Barcy.  V 79'Gól, který dal Robert Lewandowski neplatil. Jasný ofsajd neutekl pozornosti pomezního a hlavní rozhodčí byl stejného názoru.
Výhru obstaral až v 85. minutě, Jordi Alba zakončil parádní přihrávku přízemní střelou zevnitř pokutového území k levé tyči branky a dokázal, že v podobných situacích se nemýlí.

Hodnocení trenéra:
Naprostá dominance domácích od úvodu až do konce. Trpělivost a mimořádné výkony individuální výkony.
Barca alespoň dočasně zvýšila náskok před Realem Madrid na 14 bodů, čistým kontem navíc oslavil své 250. utkání v LaLize Marc-André ter Stegen.