5.kolo Přípravek

Hřiště Mikulovice

Výsledky

Mkulovice A : IE Znojmo B 4:4 (2:4) - střelci: Štěpán Špalek 2x, Rytíř Ondřej 1x, Poláček Patrik 1x

Mikulovice B : IE Znojmo A 4:14 (3:8) - střelci: Železný Petr 3x, Špalek Jáchym 4x, Kaidl Lukáš 1x, Veselý Martin 5x, Lichevník Tadeáš 1x.

Mikulovice B : IE Znojmo B 0:18 (0:8) - střeci: Špalek Štěpán 3x, Vystrčil Jan 2x, Poláčk Patrik 1x, Rytíř Ondřej 5x, Janda Lukáš 3x, Erat Jan 1x,      Duhajská Veronika 3x

Mikulovice A: IE Znojmo A 0:8 (0:4) - střelci: Veselý Martin 2x, Lichevník Tadeáš 1x, Železný Petr 2x, Špalek Jáchym 1x, Kaidl Lukáš 1x, Euyguen Lam Petr 1x.

Hodnocení zápasů přípravek A+B   trenéři Pavel Kučma a Petr Železný
Oba týmy ve svých posledních zápasech sezóny podaly uspokojivé výkony a jsme rádi že se nám podařilo začlenit do týmů naše nejmladší hráče, kteří skvěle zapadly a podpořily tým. Po dnešních zápasech bychom rádi vyzdvihli všestranný a spolehlivý výkon Verči Duhajské. Děkuji všem hráčům za přístup k posledním zápasům a rodičům za podporu a odvoz hráčů.

Upozornění:
Tréninky dále pokračují v úterý a pátek ve stejný čas. Další podrobnosti k zimní přípravě budou včas sděleny. Prosím rodiče na které nemám emailovou adresu, aby mi ji sdělili, nebo poslali po hráčích.    Děkuji Kučma Pavel