FC Moravský Krumlov: Elis - Klodner, Široký, Horák, Vošmera - Machotka(46'Anders), Staněk J., Hlučil(90' Staněk V.),  Zelníček, Procházka - Doubek(62'Kleibl)

IE Znojmo - Vítámvás - Kalina(75' Samek J.), Veselý, Kubošný, Tkadlec - Rolník, Šťáva, Černý(50' Mařík), Procházka, Ostrý - Kapitán

Branky: 38' 1:0 Staněk J.
76' 1:1 Kapitán
78' 2:1 Zelníček
Za krásného slunečného počasí přišlo na derby spoustu diváků, kteří vytvořili zápasu výbornou kulisu.
Hned v 7.min. se dostali do šance domácí, když po jejich dlouhém autu jsme nebyli schopni odvrátit míč do bezpečí až se dostal k volnému Doubkovi, jehož rána z voleje jen těsně minula naši bránu.
V 11.min. Šťáva našel nákopem za obranu rozběhnutého Kapitána, který šel od půlky sám na domácího gólmana, bohužel těsně před vápnem mu míč vypíchl skluzem vracející se obránce.
Po většinu zápasu se odehrával boj ve středu hřiště. Vzruch přinesl až konec první půle. V 36.min. zahrával přímý kop Kalina, míč propadl na zadní tyč k volnému Tkadlecovi, který ač sám,neatakován, mířil velmi nepřesně.
O dvě minuty později udeřili domácí, Procházkův přímý kop našel hlavu nejmenšího hráče na hřišti - domácího Staňka, který po teči našeho hráče poslal domácí do vedení - 1:0.
My jsme z protiůtoku měli obrovskou šanci na vyrovnání, když se po úniku Kapitána po lajně ocitl sám s míčem na penaltě Šťáva, ale bohužel přestřelil.
Druhou půli jsme začali náporem, v 49.min. se zbavil na polovině hřiště Kapitán svého hlídače, posunul míč Procházkovi, který šel sám na osamoceného obránce, bohužel i přesto, že domácí hráč na rozbahněném terénu podklouzl, tak ještě stihl špičkou kopačky míč Procházkovi vypíchnout. V 60.min. se dostal ke střele z 20m Rolník, ale mířil nad domácí bránu.
V 64.min. předvedli rychlý kontr domácí, přihrávku před prázdnou bránu hasil na poslední chvíli vracející se Tkadlec.
V 76.min. jsme se dočkali, Mařík utekl po lajně a jeho nadýchaný centr našel Kapitána, který netradičně hlavou vyrovnává - 1:1.
Bohužel v euforii po vyrovnání jsme na chvíli ztratili koncentraci a po zbytečné nedůslednosti naší obrany Zelníček vstřílí vítězný gól pro domácí - 2:1.
Obdržená branka nás srazila do kolen a i přes velkou naši snahu nás už domácí do žádné šance nepustili a utkání dovedli do vítězného konce.

Řekli po utkání:
T. Pěnkava, trenér IE Znojmo - V dnešním utkání jsme určitě nebyli horším týmem, ale bohužel jsme domácím dovolili dát dva góly a to rozhodlo. Tak, jak jsme měli štěstí v prvním zápase u nás, tak v dnešním utkání se přiklonilo k domácím.