IE Znojmo žáci - Dobšice 1-4 (1-3)

Gól - Baláž,

Kroupa (7) - Pospíchal (4), Pfaifer (5), Raška (6), Doleček (5), -Moravec (7), Michlovič (5), Baláž (5), Švéda (5), - Novák (5), Juřička (4)
Střídání Humpolík (4) , Blažíček (6), Chlubna (5), Vystavěl (5), Stašková (6),

V 17 kole jsme na svém hřišti přivítali celek Dobšic. V 11 minutě jsme inkasovali po nedůrazu ve středu obrany a hostující Bulín poslal hosty do vedení 0-1. Ve 26 minutě jsme po obdobné akci dostali i druhý gól tentokrát se trefil Paníček 0-2. V 33 minutě jsme po pěkné kombinační akci snížili Balážem na 1-2,ale ještě v té samé minutě jsme dostali další branku opět po nedůrazu v obraně 1-3.
Druhá půle se hrála převážně ve středu hřiště ovšem za herní převahy hostů z Dobšic. Ti svůj výkon korunovali dalším gólem v 68 minutě se trefil opět Nesnídal a upravil tak na konečných 1-4.

Samek Milan trenér
Dnes jsme nepodali dobrý výkon a zaslouženě jsme prohráli. V posledních zápasech mi schází lepší výkony straších hráčů kteří by měli být tahouni tohoto týmu.