7. kolo - IE Znojmo A - Božice - 6:0

boice_1.jpgIE Znojmo – Božice 6:0 (5:0), góly - Čech 2x, Mossmer, Chlubna, Kafka.

Sestava:
Drmota – Čech M.- Kir , Moosmer,Martínek,- Sovjak,Šperl,  Samek, Chlubna – Čech, Kafka,
Střídání: Dufek L., Rendl, Vavříček, Dufek J.
boice_2.jpgV sedmé kole jsme na svém hřišti přivítali celek Božic. Úvod do utkání se nám povedl náramně. Hned ve 3 minutě se ve vápně prosadil hlavou Kafka 1-0. V 5 minutě vyslal za obranu Samek Čecha a ten nedal gólmanovi hostí šanci 2-0. V 11 minutě se situace opakovala jako přes kopírák akorát asistoval kapitán Mossmer 3-0. Lepší vstup do utkání jsme asi ani nemohli přát. Ovšem postupem času se hra změnila naši kluci velmi nepřesně kombinovali místy zbytečně dlouho držely míč. I přesto jsme měli řadu dalších šancí Petr Čech  nastřelil během první půle dvakrát tyč a jednou břevno. Na nemohoucnost našich střelců se už  nemohl dívat obránce hostí a dal si vlastní gól při jednom ze závarů před brankou 4-0. O dvě minuty později napřáhl kapitán Mossmer z 25 metrů a míč od břevna skončil v síti 5-0.
Kdo čekal že ve druhé půli bude skóre narůstat musel být zklamán. Naše hra byla fotbalově neurovnaná. Trenér Samek musel na začátku druhé půle vystřídat zdravotně indisponovaného kapitána Mossmera.  Šance které jsme si vytvořili jsme řešili většinou špatně. A tak ve druhém poločase se diváci mohli radovat jen jednou. V 82 minutě se po centru Jiřího Dufka dobře ve vápně zorientoval Chlubna a upravil na konečných 6-0.

Samek Milan trenér
V dnešním zápase nám povedl vstup do utkání. Poté jsme měli nadále velkou územní převahu ale nedařili se nám finální přihrávky a chyběl klid koncovce. Ve druhé půli jsme nehráli moc pohledný fotbal a trápili jsme se. Takže dnes jsme spokojeni s výhrou, ale předvedená hra zůstala za očekáváním