Přípravné utkání IE Znojmo - Hostěradice - 4:2

V posledním přípravném zápase jsme si pozvali na naše domácí hřiště mužstvo Hostěradic.

Do zápasu jsme vstoupili v sestavě: Polášek - Eliáš, Šťáva(46.Mossmer), Kubošný, Tkadlec - Urválek, Veselý, Samek(82.Pěnkava), Doválel - Čech, Ostrý.

Utkání začalo naším náporem a už ve 2. min. se zrodily dvě pěkné akce, které zakončoval střelou z rohu velkého vápna Eliáš, ale mířil nad a Čech po prostrčení od Ostrého mířil do brankáře.
V 7.min. předvedli pěknou křídelní akci Veselý s Eliášem, kdy jsi mezi sebou dvakrát vyměnili míč, potom přišel střílený centr od Eliáše, ke kterému chyběl Doválelovi jen kousek k zakončení do prázdné branky.
V 9' Samek poslal míč do vápna Čechovi, ten slabě zakončil.
Ve 12.minutě se dostali poprvé do akci hosté, na centrovaný míč Polášek nedosáhl, ale naše obrana za něho zaskočila o odehrála míč do bezpečí.
V 18' Samek vysunul krásnou uličkou Čecha, který tváří v tvář gólmanovi hostů nedokázal vstřelit gól.
O chvíli později předvedl pěknou individuální akci  zakončenou střelou vedle Urválek, který se dočkal v 25.min., kdy vstřelil vedoucí gól přímo z trestného kopu 1:0.
Ve 29' se ukázal sváteční střelec Tkadlec, který krásně napřáhl z 25m, ale brankář byl pozorný a vyrazil na roh.
Ve 30.min předvedli hosté rychlou akci, kdy se hráč řítil sám na Poláška, těsně před ním nahrával míč pod sebe, kde jsme jen s námahou zabránili vyrovnávajícímu gólu.
Z následujícího rohu se opět hosté dostali k zakončení, ale Polášek byl na svém místě.
38' 2:0  - agilní Eliáš utekl po lajně a na jeho centr si naskočil Doválel a hlavou zakončil.
43' opět se dostal do šance Čech, tentokrát přestřelil.

Druhý poločas zaostával za prvním, hra upadla, více se mluvilo než hrálo.
V 52.min předvedl pěkný průnik Čech, který přihrál do lajny Doválelovi jehož přihrávku nezužitkoval Ostrý, který z dobré pozice přestřelil.
54' krásná akce Veselého, zbavil se dvou protihráčů, přihrál Urválkovi jehož střílený centr odvrátila hostující obrana do bezpečí.
V 58. minutě jsme ve středu hřiště získali míč a okamžitě jsme se dostali do přečíslení 4 na 2, míč po ose Samek - Ostrý doputoval k volnému Čechovi, který máíří opět do brankáře.
61' a ke slovu se opět dostávají hosté, kdy se po krásné přihrávce středem naší obrany řítí hostující útočník sám na naší branku, ale ve snaze přelobovat gólmana přestřeluje.
Z protiútoku zvyšujeme na 3:0, na Samkův centr si nejvýše vyskočil nejmenší hráč Eliáš a hlavou zakončuje nekopromisně k tyčce.
O minutu později se i hosté dočkali a snížili po individuální akci jejich hráče 3:1.
V 71' snižují hosté na 3:2 z penalty.
Chvíli po snížení hostů předvedl pěkný slalom mezi hostujícími hráči Samek, ale střelou netrefil bránu.
Potom přišli dvě akce Ostrého,kdy na první centr od Doválela jen těsně nedoskočil, ale na druhý od Urválka už ano a opět hlavou zvyšujeme v 81' na 4:2.
Utkání se dohrálo bez šancí na obou stranách.