23. kolo - Hatě B - IE Znojmo B - 0:4

Hatě „B“ – FK IE Znojmo „B“ 0:4 (0:1), góly: 2x Vyorálek, M.Ostrý, Jakub.

Sestava: Krčál - Dalda, Navrkal(c), Logr, Šťava – Meister (Kalina), Kódl, M.Ostrý, P.Ostrý – Jakub (Rejsek), Vyorálek.

Utkání se hrálo na vyschlém Dyjákovičském pažitu a už od první minuty bylo jasné kdo bude na hřišti pánemi.

Po samostatném nájezdu nekompromisně obstřelil Vyorálek domácího gólmana a od té doby se hrálo prakticky na jednu branku. Sice se nám do konce první půle nepodařilo zvýšit náskok, ale pomalu a jistě se čekalo kdy to tam začne padat.

Ve druhém poločase se podařilo přeci jenom doslova dotlačit Jakubovi míč za brankovou čáru domácích. 2:0 . V uvolněném tempu jsme se dostávali do stále více šancí. Přítomné diváky zvedl ze sedaček nádherný gól Mirka Ostrého, kdy po samostatné akci uprostřed hřiště míč cca z 18ti metrů napálil a vymetl pavučinu z levého horního rohu branky. Poté snad každý z hráčů zahodil jednu i více vyložených šancí. Ať už to byla hlavička Kódlova, Kalimerova sólíčka, Šťavovy pokusy, Meisterovi „parádičky“ nebo Rejskova „jedůvka“. Domácí postupně odpadli fyzicky a logickým vyustěním byla čtvrtá branka, kterou vsítil Vyorálek. Několika včasnými výběhy a jedním vhozeným autem udržel s přehledem nulu na svém kontě brankář Krčál.