23. kolo - Zastávka u Brna - MR Znojmo - 4:0

Sam píše "

ZASTÁVKA - MR ZNOJMO 4 : 0 (1:0)

Tento zápas jsme přijeli na těžkého soupeře který byl navíc řádně motivován Újezdem.Hrálo se úmorného vedra.My nastoupili s několika změnami v sestavě Kalina hrál v útoku Bárta šel na beka Truhlář se vysunul na kraj zálohy a Doválel šel na posledního.Hned v 5min vybojoval Kalina míč po chybě beka vnikl do vápna ale jeho střela šla vedle. Pak se dostal do šance z boku Sam ale s jeho střelou si golman poradil.V 18min byl po tvrdém vzdušném souboji za lajnou ošetřován Ostrý a to se nám stalo osudným.Ve středu hřiště Sam špatně zareagoval na hráče který šel do vápna a dostal přihrávku a poslal domácí do vedení 1:0.Ti se pak zatáhli na vlastní půlku a podnikali nebezpečné brejky. Přesto jsme si vytvořili pěknou gólovou šanci ale Vacek na golmana nevyzrál. Do konce poločasu se hra odehrávala převážně mezi šestnáckami a bez šancí.

Do druhé půli jsme si v kabině řekli že s tím zkusíme něco udělat ale naše odhodlání zůstalo v kabině.Hned v prvních pěti minutách jsme soupeře pustili hned do třech šancí ale nic z toho nebylo.Ovšem pak v 58 min chytře přeloboval domácí borec Burdu na zadní tyč a bylo 2:0. Od této chvíle už hrálo jenom jedno mužstvo.My jsme doslova rezignovali a nenašli jsme v sobě sílu na obrat. Domácí pak přidali další gól po rohu hlavou 3:0. A na 4:0 pak dali z přísně nařízené penálty ( jednu nám sudí těsně před druhým gólem odpustil) kterou Burda vyrazil ale už nechytil následnou dorážku.Domácí pak závěr dohráli v exibici a my se na to jenom koukali.V posledních minutách se pak na hřiště dostal i prezident klubu Berka.

Toto utkání nás domácí porazili taktikou kterou jsme hodně využívali my na podzim kdy po gólu hráli na brejky a dokonale toho využili.Je ovšem potřeba říct že nám v posledních zápasech chybí lehkost a herní pohoda z podzimu.Jelikož Újezd vyhrál na horké půdě v Bohunicích a při jehjich lepším rozlosování je o postupujícím rozhodnuto a tak zkusíme uhájit to druhé místo a v klidu dohrát tuto sezónu.