5.kolo Starší přípravka

Hřiště Oblekovice

Výsledky,sestava a hodnocení turnaje

Štancl Petr, Ryšavý Jakub,Štachová Michaela,Zezula Tomáš,Bence Dominik,Šmerda Pavel,Svoboda Jan,Morovič Viktor,Texlová Nela,Lichevník Tadeáš,Mikulášek Jakub,Vystrčil Jan,Kaidl Lukáš

IE Znojmo – FK Přímětice    1:11 (1:6)

Gól – Vystrčil Jan

Hodnocení utkání

Přímětice měli dorazový ročník a bylo to znát ten rok navíc. Prohrávali jsme souboje ,vůbec nám nešla rozehrávka ze zadu od gólmana a soupeř nás velmi dobrě napadal. Tenhle zápas jsme nedrželi pozice, kdo kde má hrát,proto to byl takový zmatek.

IE Znojmo – FK Mramotice/Olbramkostel  3:2 (1:2)

Góly – Štancl 2,Kaidl

Hodnocení utkáni

Druhý zápas jsme už hráli podstatně lépe.Všichni drželi pozice a hráli to co jsme si řekli před zápasem.I když jsme prohrávali po poločase o gól ,tak kluci + 2 holky zápas otočili ve svůj prospěch.Za tenhle zápas musím všechny pochválit a vyzvednout našeho gólmana Štancla Petra který dal 2 góly a ještě nejmladšího hráče Kaidla Lukáše07 který dal pěkný gól .Kluci a holky jen tak dále a výsledky příjdou sami.

Trenér Železný Petr