1.kolo zimní halové ligy starší přípravky Loko Brno

V sobotu 28.11. zahájila svoji zimní halovou ligy také starší přípravka ročník 2005 a mladší. Ve 4 utkáních jsme dokázali 2x zvítězit a 2x jsme odešli poraženi.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Vystrčil Jan 06,Štancl Petr 06,Balada David 05,Matoušek Lukáš 06,Bernát Matyáš 06,Zezula Tomás 05,Lichevník tadeáš 05,Baran Ondřej 06,Mikulášek Jakub 06

MEDLANKY – FK ZNOJMO    0:1      Gol:Zezula Tomáš

FK ZNOJMO – 1.SC ZNOJMO   1:2  Gol Bernát Matyáš

KYJOV  - FK ZNOJMO    3:1     Gol:Zezula Tomáš

FK ZNOJMO – LOKO DÍVKY B    5:2  Goly: Bernát Matyáš 3x,Zezula Tomáš,Baran Ondřej

Hodnocení jednotlivých zápasů:

První zápas byl hodně vyrovnaný. Šance byly na obou stranách,ale nás podržel skvělý gólman Honza Vystrčil v bráně. Druhý zápas byl ve vysokém tempu od obou stran odehrán,ale SC Znojmo mělo v závěru více štěstí a v poslední minutě nám dalo gol na 1:2.Třetí zápas nás čekal asi nejtěžší soupeř v turnaji.Prohra 3:1 je krásný výsledek,protože jsme měly mužstvo sestavené z 80 procent0 ročník 2006,a to je paráda že kluci drželi krok i s tímhle soupeřem.Čtvrtý zápas si kluci s chutí zastříleli a porazili dívky vysoko 5:2.Dnes se dařilo střelecky Matyáši Bernátovi a Tomáši Zezulovi. Jinak pochvalu zaslouží všichni zůčastnění turnaje.

Děkuji hlavně rodičům za fandění.

Zastupující Trenér David Balada díky Davide!!!!!!!