19.kolo St.Lískovec – FK Znojmo Starší dorost 10-1 (4-0)

Gól – Moravec Zd.,

Sestava:Rehberger M. – Lehotský V.Raška V.Burda J.Pěnkava T. – Blažíček J.Rehberger T.Jaroš J.Fryš M. – Moravec Z.Krejčí M.

Náhradníci: Servit E.Synek D.Fiala O.

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Brna – Starý Lískovec. Soupeř se nachází na předních příčkách tabulky. Odjeli jsme bez několika hráčů kteří jsou zraněni a nemocní. Od první minuty to nevypadalo jak konečný výsledek. Hned v první minutě jsme měli šanci, kterou jsme neproměnili (Fryš M.)

Soupeř hrál dobře ze zadu a byl v pohybu a kombinoval. Z naší strany to byl hrozný výkon bez pohybu a chuti hrát fotbal.Byli jsme ve všech fotbalových věcech pozadu.Tento zápas byl bez zájmu a chutí hrát fotbal.Doslova jsme to odchodili. Jak již po několikáté je řečeno nestačíme fyzicky a to je dopad tréninkových jednotek špatná účast. Jediný kdo si zaslouží pochvalu je ERIK SERVIT ,který nastoupil do druhé půle a odbojoval to. Pokud se nezlepší přístup k tréninkům tak takové výsledky budou do konce sezony.

ŘEKL PO UTKÁNÍ: LATTENER JAN

TRÉNINK ČT – 28.4.2016 17:30HOD