12.kolo IE Znojmo mladší dorost-Rosice 2-1 (1-1)

Góly – Havliš, Lehocký,

M.Krejčí-Trochta,Rehberger,Pěnkava,Servit E.,Balík,Jaroš,Lehocký,Havliš,Pigal,Železný
Náhradníci : Veselý,Ondruš,Janák,Procházka,Válek J.

Trenér : Milan Železný

Proti silnému týmu z Rosic jsme ukázali náš nejlepší výkon podzimu.Kluci od začátku utkání makali a jak se říká jezdili po zadku.Zápas jsme otočili,čehož si vážím,a musím pochválit všechny co dnes byli na hřišti.Dnes mě mile překvapil výkon Ondry Trochty a vynikající zápas zahrál Tomáš Pěnkava a Kuba Jaroš. Jistota v bráně byl Michal Krejčí.Náš první gól vstřelil krásnou střelou do šibenice Pavel Havliš,po vybojovaném souboji Kuby Jaroše. Rozhodující gól vstřelil po krásném centru Kuby Jaroše ve skluzu Vojta Lehocký. Musím uznat,že by dnes remíza byla spravedlivá, ale kluci si za tu obrovskou bojovnost 3body zasloužili ikdyž to bylo až do konce napínavé utkání. Doufám a byl bych moc rád kdyby kluci zopakovali tento výkon i za týden na hřišti Tasovic.

Program tohoto týdne :
Po,Pá,trenink