8.kolo IE Znojmo A starší dorost – Ivančice 1-0 (1-0)

Gól – Krejčí Petr

Ondrovčák L. – Rehberger T.Bastl L.Raška V.Moravec J. – Blažíček J.Burda J.Krejčí P.Krejčí M. – Moravec Z.Németh P.

Střídání:Fryš M., Kormoš S., Pospíchal M., Kolek Z.

Utkání kola, kdy jsme doma přivítali momentálně nejlepší tým tabulky, který jednoznačně vedl tabulku Krajského přeboru s 6 výhrami bez ztráty bodu. K tomuto utkání jsme opět nenastoupili v plné sestavě a to kvůli zranění a nemocem. Začátek utkání jsme nezachytili a soupeř nás zatlačil. My nedokázali udržet míč v útočné půlce. V průběhu první půle jsme zlepšili hru a pohyb bez míče. Opět nám dobře fungovala obrana v čele s Laděm Bastlem. V brance se velmi dobrým výkonem předvedl Lukáš Ondrovčák, který držel tým hodnš nad vodou. Hosté hráli velmi dobře a prezentovali se běhavým a kombinačním fotbalem. V utkání si vytvořili hodně gólových šancí, které se jim hlavně díky našemu gólmanovi nepodařilo proměnit. Poločas jsme zvládli a dokázalinavíc vsítit branku Petrem Krejčím. Do kabin jsme tak odcházeli s jednobrankovým náskokem. Do druhé půle jsme udělali hned dvě změny. Na hřiště nastoupil Samuel Kormoš a Martin Fryš. Na začátku druhé půle jsme drželi čatěji míč na kopačkách, dobře kombinovali a měli celkem solní pohyb. Navíc nás opět držel velmi dobrými zákroky gólman Ondovčák . Do šancí se dostávali i naši borci, ale tak jako hosté tak i naši nedokázali své příležitosti proměnit, proto si náš tým připsal velmi cenný skalp Krajského přeboru.

Poděkování celému kolektivu hráčů. Poctivě odbojované utkání.

Řekli po utkání:Lattner Jan – Pavlíček Jarda