7.kolo Krajských přípravek v Hustopečích

V sobotu 6. 4. 2019 zajížděl tým mladší a starší přípravky k prvnímu jarnímu kolu krajské soutěže přípravek do Hustopečí, kde jsme se utkali s domácím týmem a týmem CAFC Židenice.

Sestavy, výsledky a hodnocení

Straší přípravka

Sestava

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Vašíček Nicolas, Zámostný Ondřej, Železný David, Železná Natálie, Varga Patrik, Vyroubal Adam, Marečková Denisa, Jakeš Oliver, Kabourek David.

FK Znojmo - CAFC Židenice  17:3

Góly: Vyroubal 6, Železný 3, Vašíček 2, Železná 2, Zámostný 2, Sokol, Kabourek.

FK Znojmo – Hustopeče  15:7

Góly: Vyroubal 5, Vašíček 4, Zámostný 2, Varga, Železný, Železná, Jakeš.

Úvodní jarní kolo nás zastihlo v dobré pohodě. Přes pomalejší začátek úvodního zápasu, kdy se nám příliš nedařila kombinace, jsme se postupně dostávali k naší hře a začali na hřišti dominovat. Předvedli jsme několik krásných akcí se zakončením do prázdné brány. Druhé utkání bylo velmi podobné tomu prvnímu s tím rozdílem, že jakmile jsme se dostali do trochu komfortnějšího vedení, tak individuální řešení některých situací v obranné fázi vedlo ke ztrátě míče a inkasovaným gólům. I přes vysoký počet vstřelených branek jsme spoustu dalších jasných šancí dokázali také zahodit. Celkově jsem s předvedenou hrou spokojen až na drobné detaily, které jsme si s hráči hned řekli a snad se jich příště nedopustíme.

Trenér Leoš Ludvík

Mladší přípravka

Sestava:

Kubále Dan - Sekula Adam, Malačka Vojta, Kaidl Tobiáš, Vyorálek Robin, Chaloupka Dominik, Střecha Tomáš, Pham Dan.

FK Znojmo - ČAFC 5 : 5

Góly: Sekula 2, Malačka, Chaloupka, Vyorálek

FK Znojmo - Hustopeče 5:6

Góly: Chaloupka 2, Sekula, Střecha, Pham

Hodnocení

Přestože jsme dnes nevyhráli, tak musím celé mužstvo pochválit za předvedenou hru.V obou zápasech kluci odvedli perfektní výkon. Bojovnost a nasazení, které dnes předvedli bylo super a navíc přidali i velkou fotbalovost. Co mě moc potěšilo, že jsme dokázali ve všech hráčích útočit, tak i bránit.

Trenéři Tomáš Pěnkava a Karel Střecha