Starší přípravka na halovém turnaji v Třebíči

V neděli 17. 2. 2019 se naši hráči ročníku 2009 zúčastnili halového turnaje v Třebíči pořádaném tamní fotbalovou školou. V dopoledním čase jsme se dvoukolově utkali s domácím týmem FŠ Třebíč, FKM Vysočina Jihlava a HFK Třebíč.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava

Ludvík Matyáš, Plavec Michal - Varga Patrik, Jakeš Oliver, Vašíček Nicolas, Železný David, Železná Natálie, Vasmanský Roman, Vomočil Patrik.

FK Znojmo - FŠ Třebíč               -     2:5     Góly: Vašíček, Varga.

FK Znojmo - Jihlava                   -     1:5     Góly: Železný.

FK Znojmo - HFK Třebíč            -     4:3     Góly: Železný 2, Vašíček, Vomočil.

FK Znojmo - FŠ Třebíč               -     3:3     Góly: Vašíček 2, Železný.

FK Znojmo - Jihlava                   -     3:4     Góly: Varga, Železný, Vašíček.

FK Znojmo - HFK Třebíč            -     3:1     Góly: Železný, Varga, Vašíček.

První dva zápasy turnaje nám hrubě nevyšly. Byli jsme stále o krok pozadu a soupeř nás přehrával. Možná jsme duchem byli všichni ještě na jarních prázdninách. Od třetího zápasu se naše hra již zlepšila a odehráli jsme vyrovnaná utkání. V remízovém utkání jsme inkasovali smolně v poslední minutě a v následném zápase proti Jihlavě jsme výborně nastoupili, dostali se do vedení 2:0, ale v druhé půlce zápasu soupeř během několika chvil zápas otočil a nám se již nepodařilo srovnat.

Leoš Ludvík