Starší přípravka první na turnaji Brně Vinohradech

V sobotu 5. 1. 2019 se naše starší přípravka zúčastnila svého prvního letošního turnaje. Tentokrát jsme se sešli v brněnských Vinohradech, kde jsme se postupně utkali s týmy: Slavkov u Brna, Medlánky, Start Brno, Modřice a Bosonohy.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Varga Patrik, Vyroubal Adam, Vašíček Nicolas, Zámostný Ondřej, Železný David, Štacha Ondřej, Jakeš Oliver.

Hrálo se systémem 4 + 1, hrací doba 1 x 18 minut.

Výsledky

FK Znojmo - Slavkov u Brna          -    7:0     Góly: Zámostný 2, Železný 2, Vyroubal, Vašíček, Jakeš.

FK Znojmo - Medlánky                    -    3:2     Góly: Vašíček, Zámostný, Sokol.

FK Znojmo - Start Brno                   -    4:2     Góly: Vyroubal, Vašíček, Zámostný, Štacha.

FK Znojmo - Modřice                       -    2:0     Góly: Vašíček 2.

FK Znojmo - Bosonohy                    -    9:3     Góly: Vašíček 3, Sokol 2, Vyroubal 2, Zámostný, Železný.

Start do turnaje jsme měli velice podařený a sedmi vstřelenými brankami nedali našemu soupeři žádnou šanci. Druhé utkání pro nás bylo asi nejtěžší z turnaje, neboť jsme se dostali do situace, kdy jsme dvakrát prohrávali, kdy se soupeř po našem tlaku dostal do úniku a svoje šance proměnil. Kluci nic nevzdali a věřili stále ve svoji sílu a nakonec se jim utkání podařilo obrátit. Předposlední zápas proti Modřicím bylo utkání týmů, kteří zatím neztratili ani bod. Soupeř byl velice šikovný v kombinaci, ale kluci se v tomto zápase vydali na maximum a perfektním pohybem a přístupem k protihráči jsme soupeřovu největší zbraň eliminovali a zaslouženě vyhráli. Všem hráčům gratulujeme za předvedený výkon a celkové 1. místo na turnaji. Nejlepším hráčem našeho týmu byl zvolen Ondra Zámostný, který nastupoval  v obraně i v útoku a na obou těchto postech zahrál výborně.

Trenér Leoš Ludvík