5.kolo Krajské přípravky

V sobotu 27.10. jsme zajížděli do Kostic na Břeclavsku k předposlednímu podzimnímu kolu krajské soutěže přípravek. Zde jsme se utkali s týmem Podluží a Vacenovic. Po příjezdu do Kostic začalo vytrvale pršet, což vydželo bohužel po oba dva zápasy.

Sestava, výsledky a hodnocení

Ludvík Matyáš - Marečková Denisa, Varga Patrik, Pilinszki Matěj, Vyroubal Adam, Zámostný Ondřej, Papoušek David, Sekula Adam, Chaloupka Dominik.

Výsledky starší přípravky

FK ZNOJMO - Podluží 16:3    Góly: Vyroubal 5, Zámostný 4, Chaloupka 2, Varga 2, Papoušek 2, Ludvík

FK ZNOJMO - Vacenovice 4:4  Góly: Vyroubal, Varga, Papoušek, Pilinszki.

Dnešní zápasy jsme odehráli za velmi špatného počasí. Po oba dva zápasy pršelo a foukal nepříjemný vítr. V prvním utkání jsme jasně dominovali a předváděli pěkný fotbal. Byli jsme ohromně pohyblivý a nedávali soupeři šanci na nějakou výraznější kontrolu míče. Druhý zápas byl pro nás o poznání těžší. Všichni hráči byli promoklí a začal se nám vytrácet pohyb z prvního zápasu. Po poločase jsme vedli 3:2, v druhé půli soupeř skóre otočil, ale nám se podařilo v posledních minutách zápasu vyrovnat.

Dnešní 2 utkání jsme herně zvládli velmi dobře. Protože dnes chybělo několik hráčů obvyklé sestavy, tak jsme tým doplnili o hráče mladší přípravky Adama ( 2010 ) a Domču ( 2011 ), kteří rozhodně odehráli svá střídání kvalitně a nebojácně soupeřili se staršími protihráči.

Poděkování patří rodičům za povzbuzování a zapůjčení deštníků pro střídající hráče :-)

trenér Leoš Ludvík

Sestava mladší přípravky

Brzobohatý Oliver, Kubále Daniel, Vyorálek Robin, Střecha Tomáš, Pilinszki Patrik, Dan Ngyen, Podzemský Samuel, Malačka Vojta,

Výsledky mladší přípravky

FK ZNOJMO – Podluží 16:2 Góly: Střecha 4, Podzemský 4x, Dan Nguyen 3x,Vyorálek 2x, Pilinski 2x, vlastní

FK ZNOJMO - Vacenovice 1:13 Góly: Dan Nguyen,